הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
ליז רובין

ליז רובין


דיאטנית קלינית

ליז רובין - דיאטנית קלינית בעלת תואר שני Msc.. בעלת התמחות בשיטת האימון האישי (coaching).וטיפול קוגנטיבי התנהגותי לשינוי הרגלי אכילה.
 ליז עבדה כמפקחת תזונה במשרד הרווחה ,כמרצה במכללות לרפואה משלימה וכיום היא יועצת לבתי אבות בנושאי טיפול תזונתי בבעיות רפואיות.ובנוסף מנהלת ליז את ה"מרכז להרזיה מואצת" שעוזר לרבים לרזות ואף לשמור על המשקל שהושג לאורך זמן רב.
במרכז ההרזיה 2 אפשרויות טיפול:
1 סדנאות להרזיה מואצת המתקיימות בפ"ת ובני ברק .
2 טיפול אישי- שילוב של הרכבת תפריט אישי המתאים לסדר היום האישי של המטופל וללא כל צורך בבישול מיוחד תוך טיפול בבעיות רפואיות ספציפיות כמו: סכרת, שומנים גבוהים בדם, יתר לחץ דם, גאוט ועוד.

ליז משלבת טיפול תזונתי יחד עם טיפול מחשבתי בשיטת CBT-טיפול קוגנטיבי התנהגותי
" הכול מתחיל בראש", אומרת ליז " פעמים רבות אנו יודעים שאנו צריכים לרזות ואף לוקחים תפריט כזה או אחר אך לא מצליחים לבצע אותו. אנו מבינים שעלינו לבצע פעילות גופנית אך לא מצליחים להניע את עצמנו ולצאת להליכה. קיים פער בין הידע, המחשבה לבין המוטיבציה וההנעה. התפקיד שלי כדיאטנית הוא לא רק לתת הדרכה מה לאכול אלא לגרום למטופל להצליח לבצע את התפריט! להצליח לשנות הרגלים! והכי חשוב לשנות הרגלי אכילה שיישארו לאורך זמן. שילוב של עבודה על המחשבה והמוטיבציה תוך מתן כלים להרזיה זהו סוד ההרזיה ושמירת המשקל בהמשך."
למרכז להרזיה מואצת של ליז רובין מגיעים גם ילדים ונוער, נשים הרות ומניקות, ספורטאים,אנשים הסובלים מבעיות רפואיות וכל מי שרוצה ללמוד לאכול בריא ונכון. אבחון מקיף נעשה לכל מטופל. האבחון כולל: שקילה, מדידת אחוזי שומן, התייחסות לבדיקות דם למסמכים רפואיים שונים ובהתאם נקבעת תוכנית טיפול המתאימה לכל מטופל. ובהתאם נקבעות פגישות אישיות כדי להגיע למטרה הרצויה.

אם ברצונכם להצליח לרזות, לשפר את בריאותכם, לרכוש הרגלי אכילה  ולשמור על ההישגים לאורך זמן. התקשרו עכשיו ומיד תתחילו לרזות!

מצפה לכם                                    לי זה עוזר!
ליז רובין דיאטנית קלינית Msc..

ליז רובין
צרו קשר בטלפון :
072-3932580
פתח תקווה

או מלאו את הטופס למטה


צרו קשר עם  ליז רובין :
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il