הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
עמוד הבית > כתבת השבוע
5 רעיונות בריאים ודלי קלוריות ליום האהבה

השבוע נחגוג יום אהבה עם בן או בת הזוג ואולי נרחיב מעט גם ליום אהבה כללי למי שנרצה להעניק הוקרה מיוחדת. אבל ימים מיוחדים שכאלה יכולים להיות כל יום שנבחר.
גלוטן או לא גלוטן?

למרות השיח ארוך השנים בעניין הגלוטן, עדיין לא ברור ולא מחלט האם גלוטן טוב לנו או לא טוב לנו ובעיקר – מה עדיף לירידה במשקל?
ירידה במשקל - אתגר קשה
בתחילת החודש התפרסם מאמר בעיתון מקצועי מוביל למדעי התזונה.
עפ"י תוצאות המחקר מאוניברסיטת דרקסל שבארה"ב ממליצים החוקרים לתאם ציפיות אמיתיות ולהתערב ברמת הקניות והבישול בבית, בעזרת דיאטנית ולא להסתפק בעידוד והמלצות תיאורתיות בלבד.
טו בשבט
הפירות שיעשו לכם טוב.
אחד האתגרים בחגיגות טו בשבט כיום, הוא למצוא מתוך מגוון עצום של פירות יבשים, אגוזים מיוחדים ושלל תוספות, המוצגים לראווה בסלסלות יפות, את מה שבאמת נכון ובריא לנו.
שמן זרעי המפ
קנאביס או לא קנאביס?
ומה הקשר בינו לבין לדיאטה ותזונה נכונה?
תוספת מלח באוכל יכולה לסייע לירידה יעילה ומהירה יותר במשקל

מחקר חדש, שנוי במחלוקת, שעלה לכותרות בבריטניה, טוען כי אכילה מוגברת של מלח יכולה לעזור לנו לרדת במשקל. טענה שהיא מנוגדת לכל מה שחשבנו וידענו עד היום.
זרעי צ'יה
זרעי האנרגיה ממקסיקו שיעזרו לך לרדת במשקל
זרעי צ'יה Chia seeds ,שהפכו למאוד פופולריים בשנים האחרונות, הם בעלי ניחוח אגוזי קל, נעכלים בקלות אם מכינים אותם נכון וחשוב יותר - הם בעלי ערך תזונתי רב.
מרקים לירידה במשקל

עם הגשם והקור עולה לנו לא פעם האסוציאציה, או התמונה, של מרק חם ומהביל להתחמם ואולי אף להתנחם בו. נראה כי ניתן למצוא באכילת מרק גם סייען יעיל לירידה במשקל.
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il