הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הכירו את סופיה בוטלה
10/08/2017, מאת איריס לקנר
רקדנית ושחקנית עולה בהוליווד.
מעמד של כוכבת עולה ואפילו צילומים למספר קמפיינים לנשים של חברת "נייק", כיצד היא שומרת על עצמה ועל מה היא מקפידה במיוחד?
הכירו את סופיה בוטלה


סופיה בוטלה (35) - כיום רקדנית ושחקנית עולה בהוליווד היא ילידת אלג'יר שעברה עם משפחתה לצרפת כשהייתה בת 10. היא החלה ללמוד בלט קלאסי מגיל צעיר מאוד, למדה התעמלות קצבית והצטרפה לנבחרת הצרפתית לריקוד בגיל 18. משם התפתחה בתחום ההיפ הופ, הייתה לחלק מלהקת הריקוד,  Vagabond Crew, הופיעה עם מדונה ורקדה בקליפים של ריאנה, אושר וכמובן שגם של מדונה.

בקולנוע נחשפנו אליה כבר בסרט: "סטריט דאנס 2" ואת ההופעה שהביאה לה חשיפה ראשונית גדולה עשתה ב: "קינגסמן השירות החשאי" בתפקיד הרעה.
מאז הספיקה לככב ב"סטארטרק – אל האינסוף", "המומיה" לצידו של טום קרוז כאשר תמונתה מעטרת בכל העולם את כרזת הסרט, ובימים אלו ממש מופיעה לצידה של שרליז ת'רון בלהיט האקשן, "בלונדינית אטומית".


אז עם משטר של רקדנית, מעמד של כוכבת עולה ואפילו צילומים למספר קמפיינים לנשים של חברת "נייק", כיצד היא שומרת על עצמה ועל מה היא מקפידה במיוחד?
כרקדנית, אימוני כושר וריקוד כפעילות אירובית הם דברים שבשגרה. כאשר הופיעה עם מדונה, למשל, הייתה מתחילה את הבוקר באימון פילאטיס קצר ואת היתר תירגלה תוך כדי ריקוד בזמן המופע. היא גם הודתה בעובדה שמדונה לימדה אותה שיעור על התמדה בחיים וראתה מקרוב איך מדונה עצמה מקדישה שעתיים ביום לאימוני כושר.
מה שהיא אוהבת במיוחד בריקוד היא העובדה שמלמדים את השריר "לזכור" על ידי אימונים ותנועות חוזרים ונשנים. היא אף המליצה למעריציה לנסות להיכנס לשיעורי סגנון חופשי כמו היפ הופ והם כבר יראו כמה מהר הם מזיעים ומגבירים את יכולותיהם הפיזיות. אגב, היא משתמשת גם בהרמת משקולות לעבודה על פלג גוף עליון.
אך כאשר המדובר בתפקידים כמו שזה שהיא ביצעה בקינגסמן או הנוכחי בבלונידית האטומית, נוספו לה אלמנטים נוספים לאימונים. למשל: אימוני טקוונדו יומיים משך שלושה חודשים שקדמו לצילומים - אימונים שכללו חזרה של חצי שעה על כל תנועה עד שכבר חדלה להרגיש את הרגל, למשל, או האיבר עליו התאמנה. הכוכבת דיווחה כיצד הרגישה שהיא מתחזקת ביכולת התנועה שלה בכל יום שעובר והייתה מרוצה מאוד מהתוצאות.

מבחינת תזונה היא מקפידה על אוכל בריא עם כל המשתמע מכך : הימנעות מג'אנק פוד, מיצים ירוקים, צריכה מוגברת של ירקות בכל הצבעים, פחמימות מלאות וצריכה קטנה של סוכר.  כאשר היא יוצאת לבלות, היא תאפשר לעצמה דרינק או שניים אך לא תגיע למצב של שיכרות או הגזמה כמותית ולא תנשנש על הדרך.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il