הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - אייזה גונזלס
08/07/2017, מאת איריס לקנר
הדבר הבא בהוליווד.
השחקנית החטובה הצהירה בראיונות שהחלה להעניק כי סבלה בעבר מהפרעות אכילה שהתבטאו באכילה קומפולסיבית משך 5 שנים בעקבות הטראומה שחוותה עם מות אביה ולקח לה זמן רב להתאושש.
אייזה גונזלס

היא בת 27, מגיעה ממקסיקו, מככבת עכשיו בלהיט שגורף ביקורות מעולות בעולם כולו, "בייבי דרייבר", יוצאת עם אחד השחקנים הלוהטים בבירת הסרטים, ליאם המסוורת' ("משחקי הרעב 3", "המלבישה", "היום השלישי – התחדשות", "השיר האחרון") ורושמת בעצמה כבר רקורד מכובד הן בעולם המוסיקה והן בטלויזיה ובקולנוע עם הופעות ב"אליטה", "From Dusk Till Dawn: The Series ", "המשוואה של הבורא" ו"לולה".


השחקנית החטובה הצהירה בראיונות שהחלה להעניק כי סבלה בעבר מהפרעות אכילה שהתבטאו באכילה קומפולסיבית משך 5 שנים בעקבות הטראומה שחוותה עם מות אביה ולקח לה זמן רב להתאושש.
בנוסף לשינוי בהרגלי האכילה והחיים, היא גם עברה שינויים פיזיים קוסמטיים ובכך התכוונה לניתוח אף.
בשנה האחרונה נקראה להופיע בפרסומות לחברת קוסמטיקה והחלה לצבור קהל מעריצים נאמן.
כאשר פנה אליה הבימאי, רוברט רודריגז, בשביל פרויקט שצילם, דרש ממנה להעלות במשקל לצורך תפקיד ולצבוע את שערה מבלונד לחום כהה עד לכדי מראה ברונטי לחלוטין. היא נענתה לאתגר, קיבלה מבנה גוף עגלגל התואם לדבריה את הנשים הלטיניות והיא פרגנה לשינוי.
כאשר נשאלה מה כללה דיאטת ההעלאה במשקל, ענתה כי העלתה את מפלס צריכת הפחמימות לפעמיים ביום, צריכת החלבונים והתאמנה במכון הכושר בצורה שתתחיל להראות שרירים ונפח בגופה (קפיצות חבל, ספינינג ומשקולות).
בימים כהרגלם כאשר היא שומרת על משקל תקין של 56 ק"ג (עם גובה של 173 ס"מ), היא נוהגת לעשות הרבה פילאטיס, אימוני אגרוף, אימוני משקולות ותוכנית של Kayla Itsines האוסטרלית המצליחה - עליה היא ממליצה בחום.


אגב, אחד הדברים להם היא ממש מתנגדת ולא מפסיקה לצאת בהצהרות, הם אימוני קרוס פיט.
"בכל מקרה", היא טוענת "לטעמי 70% מהשמירה על משקל גוף תקין וחטוב עדיין תלוי בתזונה שלנו".
המאכלים האהובים עליה הם: מאכלים לטיניים כמו טורטיות עם שעועית ואבוקדו ומאכלי ים, מרק טורטילה ועוגיות שוקולד מכל הסוגים.
יחד עם זאת, היא מאוד משתדלת לשמור על איזון במה שהיא מכניסה לפה ולפזר את המאכלים האהובים בצורה כזו שלא יפריעו או יזיקו למשקל תקין.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il