הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - שירלי מק'ליין
29/03/2017, מאת איריס לקנר
להיראות חטובה גם בגיל 82
קבלו במחיאות כפיים סוערות את הכוכבת ההוליוודית המוכרת והמוערכת, שירלי מק'ליין.
שירלי מק'ליין

שירלי מק'ליין בייטי היא זוכת פרס האוסקר ששיחקה עד כה ב – 70 סרטים, ביימה שניים, הופיעה מעל בימות כשהיא גם שרה וגם רוקדת וכתבה יותר מ – 10 ספרים בנושאי רוח, שחזור גלגולים ועידן חדש ו – 8 (!) ביוגרפיות שונות על חייה. ללא ספק אישה מרשימה.
בצעירותה פנתה לשיעורי בלט בביה"ס לבלט ע"ש וושינגטון והייתה לגבוהה שבין הרקדניות. מיד עם סיום התיכון עברה לחיות בניו יורק במטרה להגשים את חלומה להיות שחקנית תיאטרון בברודווי. תמיד ניסתה לשלב בין אהבתה למשחק לבין אהבתה לריקוד.

בשנת 2012 הצטרפה מק'ליין לאחת מסדרות הדגל הבריטיות, "אחוזת דאונטון" לצד מגי סמית בעונה השלישית של הסדרה המצליחה ובימים אלו ממש יצא סרט קולנוע חדש בכיכובה: "המילה האחרונה", לצידה של אמנדה סייפריד.
וכיצד היא שומרת על עצמה גם בגילה המכובד?
מסתבר שהעובדה כי רקדה משך שנים רבות וזכתה גם בגנטיקה טובה, הועילו לשמירה על גזרה חטובה ומראה ברבורי למשך זמן, אך בראיון שהעניקה לאחרונה, מודה הכוכבת כי "אין מה לעשות... הגוף משתנה עם השנים וכך גם הצורך שלנו להשתנות בהתאם".
אז לאחר שהרגישה כי נוספו לה מספר קילוגרמים לא רצויים על גופה, החליטה לראשונה בחייה לפצוח בדיאטה!
לטענתה, "זה אף פעם לא מאוחר!"
היא וויתרה על המאכלים שהיא הכי אוהבת הווה אומר: המתוקים שהסבו לה אושר רב, כהגדרתה, ובייחוד השוקולד שהוא העדפתה הגדולה ועברה לנשנש פירות. היא לא אהבה את הבטן שצצה לה לראשונה והחליטה לעשות מעשה ולהוריד אותה לפרופורציות אותן הכירה עד כה.

אבל לחתוך ב"חטאים המתוקים" זה לא מספיק. צריך גם כושר וכמישהי שהיא לא מחסידות הכושר הגדולות ובטח שלא של מכונים, מצאה פתרון נוח עימו היא יכולה לחיות בשלום: טיול עם הכלב שלה. אבל לא כזה קצר מסביב לבניין, אלא, הליכה בריאה של שעה לפחות מידי יום. לפעמים על שפת הים ולפעמים בטבע או "מקום עם הרבה ירוק" כפי שהיא אוהבת. היא נוהגת לצאת לטיול הכושר מידי בוקר וכשהיא חוזרת, מרגישה שעשתה מאמץ כה גדול עד שהיא כבר מוכנה מהבוקר לארוחת הצהריים שלה 
ומה עוד היא עושה? יוגה.
וזה לא משהו חדש אצלה אם כי שילוב מנצח בזמן הדיאטה הראשונה בחייה. כאישה רוחנית, היא אימצה את נושא היוגה לפני שנים רבות וזו – מתבררת כעוזרת לה בכל הרמות.
ונסיים עם קינוח על גדר אנקדוטה: מק'ליין הצהירה לא פעם שהיו לה חיי אהבה סוערים עם הרבה חוויות במהלך הקריירה שלה. מבחינתה, גם אלו בזמנו סייעו לה להישאר בכושר ... כיום הם בגדר זכרונות, לדבריה, אך המסקנה ברורה לכולם, נכון?!


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2018 Diets.co.il