הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הכירו את רות נגה
23/03/2017, מאת איריס לקנר
היא אינה גבוהה (רק 1.60מ') אך בעלת גזרה נהדרת שנראית יפה מאוד בשמלות הנוצצות שעל השטיחים האדומים עליהן צעדה כבר השנה. אם כן, כיצד שומרת הכוכבת הכל כך מיוחדת על גזרתה?
הכירו את רות נגה

רות נגה (יש לבטא NEGGA  ולא כמו כוכב הלכת) הכוכבת בת ה – 35 שנולדה באדיס אבבה לאב אתיופי ואימה אירית וגדלה באירלנד, הייתה מועמדת השנה כבר לפרס האוסקר על השחקנית הראשית על משחקה בסרט: "לאבינג" המוקרן בימים אלו על מסכי הקולנוע בארץ כאשר זהו התפקיד השביעי בלבד בקולנוע (לפניו השתתפה בסרטי כמו: "ארוחת בוקר על פלוטו", "מלחמת העולם", "נובל" ואחרים) ולאחר ניסיון של השתתפות בחמש סדרות טלויזיה שהזניקו את פרסומה כמו: "סוכני שילד" ו"עברייני על".


היא אינה גבוהה (רק 1.60מ') אך בעלת גזרה נהדרת שנראית יפה מאוד בשמלות הנוצצות שעל השטיחים האדומים עליהן צעדה כבר השנה.
אם כן, כיצד שומרת הכוכבת הכל כך מיוחדת על גזרתה?
ראשית נציין כי עד לפני כשנה וחצי הייתה נחשבת הכוכבת לעגלגלה ומתוקה וכזו שטענה שהיא מרגישה נהדר עם המראה שלה ולא מתכוונת להשתעבד לאי אלו דיאטות מוזרות שמנפיקה הוליווד... אבל, בירת הסרטים והתהילה ההולכת וגדלה עשו את שלהן והיא החליטה על: מ ה פ ך !

אז מלבד השימוש המפורסם שעשתה בצמח הגרסיניה קמבוג'יה הידוע כמסייע בהרזיה (בייחוד כזו מהירה),  היא הבינה עם עצמה שחלק מהרגלי האכילה הקודמים שלה היו מוטעים משום שנבעו מצרכים נוספים מלבד הצורך המאוד טבעי לאכול ולשבוע. בראיון שהעניקה לאחרונה, הודתה בכך שלפעמים האכילה שלה הייתה רגשית, לפעמים מתוך מתח ולחץ, פחד מכישלון וכו' ושהמאמצים שהיא השקיעה בלשנות את ההיבטים הללו בחייה לא פחותים משל כל אדם.

את השינוי בתזונה ביצעה בשלושה שלבים:
השלב הראשון – לחתוך בצריכת הסוכרים והפחמימות
שלב שברגע שיישמה אותו, כבר השילה את 6 הקילוגרמים הראשונים שרצתה.

השלב השני – צריכה מוגברת של חלבונים טובים, ירקות ושומן צמחי.
המשמעות הייתה שמאותו רגע שהבינה את היתרונות התזונתיים של השילוב, השתדלה לכלול בכל ארוחה שלה מקור של חלבון, מקור של שומן מהצומח וירקות מבושלים/מאודים או טריים.

בשלב השלישי – נוסף לתמונה אלמנט הכושר ואצל רות היו אלו אימוני משקולות 3 פעמים בשבוע. כן, כן... זה מה שעבד עבורה: לפקוד את מכון הכושר שלוש ואפילו ארבע פעמים בשבוע, להתחיל עם חימום, אחר כך אימון טוב של משקולות וסיומת עם מתיחות לשחרור.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il