הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - סם וורת'ינגטון עושה זאת בגדול
15/03/2017, מאת איריס לקנר
מהרגע הראשון שלו על המסך ניתן היה להבחין בנתוניו המרשימים ומלאי הפוטנציאל – אותם הוא מממש בקפידה – החל מצבע עיניו וגופו החטוב ועד יכולותיו הדרמטיות.
סם וורת'ינגטון עושה זאת בגדול


השחקן האוסטרלי יליד בריטניה יפה התואר בן ה - 40, מצא את פרסומו העולמי בלהיט: "אווטאר" ומאז השתתף ביותר מ – 40 סרטים, ביניהם: "הסרבן", "חבלה", "אדם על הקצה", "אוורסט", "בחירתו של הארט", "שליחות קטלנית: התעוררות", "התנגשות הטיטאנים", "החוב" ובימים אלו ממש בדרמה: "הבקתה".
יחד עם זאת, יש להעריך את תחילת דרכו כאשר החליט עם סיום לימודיו בסידני כי הוא מתכוון להצליח בהוליווד, הוא מכר את כל רכושו, השקיע את הכסף ונותר עם 2,000$ בידיו ומכונית בה ישן. כל זה השתנה מהרגע ששיחק בלהיט שובר הקופות:"אוואטר".


מהרגע הראשון שלו על המסך ניתן היה להבחין בנתוניו המרשימים ומלאי הפוטנציאל – אותם הוא מממש בקפידה – החל מצבע עיניו וגופו החטוב ועד יכולותיו הדרמטיות.
אם כן, כיצד שומרים על הנתונים?
אומנם הוא לא מחסידי הדיאטות המובנות, אך משחר ימיו כנער הוא מקפיד על תזונה עתירת חלבונים ופחמימות מלאות בתוספת ירקות מאודים שתמיד גיבו את האימונים עליהם הוא מקפיד.
אם תשאלו אותו מהו "החטא" שלו באוכל – זה לא יהיה משהו מתוק כי עם פיצה עם פלפל חריף וסלמי ואחד מהתענוגות הגדולים שלו, לפי ציטוט מראיון עימו, הוא להכין לחברתו הדוגמנית וכוכבת הטלויזיה – לארה בינגל – כיום אשתו ואם בנו, את כל סוגי החביתות והביצים שהיא אוהבת.


מבחינת כושר, יש לו עצות, יש לו שגרה ויש לו אימונים אינטנסיביים בעת הצורך.
נתחיל עם העצות וההמלצות שלו למעריציו – אותם צבר עם השנים:
1. כדאי מאוד לנוח בין אימונים.
2. מומלץ לאכול בריא, מאוזן ונכון.
3. כדאי מאוד להקפיד על אימוני כושר בסיועו של מאמן שמלווה אותך.


כאשר יש צורך להיראות שרירי במיוחד כמו לתפקיד שעשה ב"התנגשות הטיטאנים", שגרת האימונים הייתה מוטרפת לחלוטין: שבעה ימים בשבוע משך... 6 (!) שעות !!!
ומה כללו אימונים אלו, למשל? כפיפות בטן, כפיפות ידיים, כפיפות גב, כפיפות ברכיים, אימון במכשיר חתירה, אימון משקולות, אימוני אגרוף קלים עד בינוניים, אימוני בטן, ספינינג ועוד.
ב"ימים כהרגלם" כאשר הוא לא צריך משטר מיוחד, הוא נהנה מרכיבה על אופניים, חתירה בקיאק, טיפוס הרים, שחייה ואימוני כדורגל.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il