הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - מאחורי המספרים מסתתרת לה ז'אנל מונה
21/02/2017, מאת איריס לקנר
מונה בת ה – 31 היא שחקנית, זמרת ורקדנית אמריקנית
היא הייתה מועמדת כבר ל – 6 פרסי גראמי ומככבת בימים אלו בשני סרטים המועמדים לאוסקר, "מאחורי המספרים" לצד חברותיה: אוקטביה ספנסר וטראג'י פי. הנסון וב"אור ירח".
מאחורי המספרים מסתתרת לה ז'אנל מונה

את הרקורד שלה היא מחלקת בין עולם המוסיקה לעולם הסרטים (מסך גדול וקטן) כאשר על המסך הגדול היא רושמת לעצמה כבר 3 הופעות מרשימות ועבודת דיבוב אחת, הופעה ב - 3 סדרות טלויזיה וקרוב ל – 40 הופעות מוסיקליות בתוכניות אירוח ובשירי נושא של סרטים שהפכו ללהיטים, דוגמת: "אימהות רעות" ו"נקודת שיוויון" שלא לדבר על סדרות טלויזיה כגון: "GLEE", "סיליקון ואליי", "האנטומיה של גריי" ואחרות.

בשנים האחרונות אימוני הכושר של הכוכבת החטובה והיפה הפכו להיות חלק משגרת סיבובי ההופעות שלה. כאשר יש לה הופעות של מינימום 90 דקות – בהן היא משתוללת על הבמה ומוציאה אנרגיה רבה גם בשירה לצד הריקוד, היא טוענת שהגוף "מכיר לה תודה" עם חיטוב וסיבולת לב ריאה מפותחים.

היא מנסה לשמור גם על ארוחות מאוזנות באופן כללי ובייחוד כאשר היא נמצאת בנסיעות של ההופעות השונות – משימה אותה היא מוצאת כמאתגרת. היא מספרת שהיא מנסה להרבות באכילת סלטים מזינים, אך כאשר האנגריות לא במיטבן והיא זקוקה לבוסט של אנרגיה, היא תפנה ל... פיתה עם חומוס וצ'יפס !!! (לא ממש מרשם לארוחה מזינה כל שכן דיאטתית, הא?!)

כאשר היא נמצאת בביתה בין נסיעות, היא מנסה להכניס קצת סדר ושגרה לחייה עם ריצות בוקר של שעה באוויר הפתוח, ארוחת בוקר מזינה הכוללת שיבולת שועל עם פירות יער או שייק חלבונים ופירות או מוזלי עם יוגורט יווני.
לארוחת הצהריים תעדיף כל אופציה הכוללת גריל : עוף בגריל, דג בגריל, בשר הודו מעושן וירקות אנטי פסטי על הגריל.
ארוחות הערב אצלה הן קלילות יותר על פי רוב וכוללות ירקות חיים עם ממרח אבוקדו גואקמולי או פסטו או זיתים על לחם מחמצת ותה ירוק לסיום.

היא מרבה בשתיית מים ולהבדיל מה"מתאמנים הקשוחים" לדבריה, היא שותה הרבה מים אך בלגימות קטנות או עם קש. הכל על מנת למנוע ייבוש או ניפוח של הבטן.
לכוכבת העולה יש גם גישה בריאה לחיים: היא טוענת שגם בריאות היא עניין ש"בא מבפנים". ככל שאדם יותר מאושר ועם אנרגיות חיוביות, כך ירגיש הגוף וזה מה שיוקרן החוצה.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il