הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - סיאנה מילר
02/02/2017, מאת איריס לקנר
היא ה – IT GIRL הנוכחית בהוליווד
היא שחקנית מבוקשת, דוגמנית ולאחרונה גם אימא והיא נראית רזה וחטובה בכל סרטיה.
סיאנה מילר

הכוכבת בת ה – 32 שנולדה בארה"ב אך עברה להתגורר עם הוריה באנגליה עוד בהיותה תינוקת, היא שחקנית, דוגמנית ומעצבת אופנה ששיחקה ב – 20 תפקידים מעניינים עד כה בסרטים כמו: "ג'י איי ג'ו – כוח המחץ" שפירסם אותה, "אלפי", "אבק כוכבים", "קזנובה", "פקטורי גירל", "הנערה של היצ'קוק", "צלף אמריקני", "משחק באש" ובימים אלו ממש ניתן ליהנות ממנה על המסך הגדול לצידו של בן אפלק בסרט החדש: "חי את הלילה".
בין הגברים אליהם הייתה צמודה נמנים: ג'וד לאו – לו הייתה מאורסת ומאוהבת מאוד במערכת שידעה שתי נגלות שהסתיימו לבסוף, היא גם הייתה מאורסת לשחקן הבריטי – ריס איפנס למשך שנה, ניהלה מערכת יחסים יפה עם ג'יימס פרנקו ולאחרונה יוצאת עם השחקן הבריטי – טום סטורידג' – להם גם בת משותפת.
אם כן, שחקנית מבוקשת, דוגמנית ולאחרונה גם אימא והיא נראית רזה וחטובה בכל סרטיה.

אז מה הסוד?
בין טירוף לשפיות
כאשר  הייתה בת 24, היא הייתה צריכה לרדת למידה 0 הבלתי אפשרית בשביל תפקיד  בסרט, והחליטה שוודקה זה המזון הכי מרזה ??!!
מילר שגילמה בסרט את דמותה של אידי סדג'וויק הייתה המוזה הנערצת של האמן אנדי וורהול וכוכבת עולה באמצע שנות ה-60, שהייתה מכורה לסמים וסבלה מדיכאונות ובולימיה.
לעומת זאת, הוציאה את העיניים לקוראות מגזין בריאות ב – 2007 כאשר רשמה שהיא חובבת המבורגרים ידועה ואם לא אלו, אז תתחיל את יומה עם ביצת עין עם בייקון וופלים ותמשיך עם מאפים מתוקים. היא נחשבת לאחת מאותן נשים עם מזל לאכול ולא להשמין במיוחד... ועם דעה נחרצת על דיאטות בשל האופן בו הן מכניסות לטירוף את כלל האנושות.

ומה עם קצת כושר?
היא חסידה נלהבת של יוגה ומתרגלת 4 פעמים בשבוע, רוכבת על אופניים בזמנה הפנוי .
היא פוקדת מידי פעם את מכון הכושר שלה – שם היא אוהבת להשתתף בשיעורי ספינינג, בוקסינג משקולות קלות ומכשיר החתירה.
היא מחלקת את זמני האימון שלה בין פעילות אותה היא מקדישה לפלג הגוף העליון ופעילות המוקדשת לפלג הגוף התחתון באמצעות כפיפות בטן וגב ועוד.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il