הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - אמאל קלוני במראה סלים
27/12/2016, מאת איריס לקנר
אמאל (אלמודין) קלוני, אשתו ממוצא לבנוני של ג'ורג' קלוני
היא בת 38 גדלה והתחנכה בבריטניה, למדה באוקספורד ובאוניברסיטת ניו יורק ורושמת לעצמה מעמד מכובד וגבוה בטיפול בתיקים בעלי זיקה בינלאומית בנושאי זכויות אדם ומניעת אלימות נגד נשים.
אמאל קלוני במראה סלים


לאחרונה אף החלה לקבל הצעות להנחיה בטלויזיה בארה"ב ולא מן הנמנע שנתחיל לראות גם אותה על המסך הקטן בתור התחלה...

כזוגתו של הכוכב ההוליוודי החל משנת 2013 היא דאגה להכניס לביתם גם חלק מהשקפותיה על תזונה ובריאות ומתחזקת דיאטה עשירה מאוד בחלבונים על מנת לשמור על גזרת סלים תמידית ועל בעל חתיך לאורך כל הדרך. מערך תזונה זה כולל צריכה של הרבה ביצים, בשר אדום ואפילו שלל קינוחים "מותרים".
הרעיה הלבנונית במקור המתנשאת לגובה של 173 ס"מ ושוקלת רק 57 ק"ג מתדרדרת לא פעם לרזון שנראה ממש אנורקסי אך הבעל המקסים שלצידה, מנסה בכל מאודו להוציא ממנה הרגלים רעים שהיא אספה לאורך השנים. ראשית, הוא ביקש מהשף שעובד אצלם לדאוג לדיאטה של אמאל, ביקש שלא יימנע מהכנה של פודינגים, קציפות ויתר מטעמים כדי להמתיק לה את החיך כל אימת שאפשר. שנית, קלוני מנסה להרגיל את זוגתו לארוחות מסודרות גם כאשר היא בעבודה, בהינתן ההרגל הלא בריא שלה לדלג על ארוחות ולפעמים אף לשכוח לאכול מרוב שהיא עסוקה.

מלבד זאת, הוא צירף אותה לקבוצת חובבי המטבח האיטלקי. לקלוני יש בית (או יותר נכון אחוזונת) על שפת אגם קומו באיטליה ומסעדה מועדפת – שם מדווחים בעליה על חיבתו של הזוג קלוני לפסטות, יין ומעדנים מקומיים מבוססי ירקות ושמן זית.
כאשר נמצא הזוג בניו יורק ומגיע למסעדות המקומיות והמשובחות בעיר, המגזינים המקומיים יודעים לדווח כי בגלל אמאל החל טרנד של דיאטה חדשה ... חצאי מנות!
הגברת קלוני נחרדת לא פעם מגודל המנות המוגשות במסעדות בארה"ב ולא מוכנה להיכנע לתכתיב "צלחתי" שכזה, ועל כן היא מבקשת לקבל חצי מנה או לפעמים על מנת לא להגזים בדרישות, היא מבקשת מראש שתי צלחות וברגע שהיא מקבלת את המנה, היא מיד מעיפה לצלחת הנוספת חצי מהכמות.

ומסתבר שברגע שקהל סועדים הבחין במעשה יותר מפעם אחת, החלו לחקות גם אחרים את בקשתה ל"חצאי מנות"....


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il