הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - מריון קוטייר פאם פאטאל צרפתייה דגם 2016
14/12/2016, מאת איריס לקנר
איך היא מצליחה לשמור על פיגורה מושלמת מעבר למה שהעניק לה הטבע
היא רק בת 41 ויש באמתחתה אוסקר בתוספת אינספור פסלונים נוספים מפרסים יוקרתיים בהם זכתה, בימאים גדולים ששיבחו אותה ועוד כאלו שרק מחכים להזדמנות לעבוד איתה
מריון קוטייר פאם פאטאל צרפתייה דגם 2016


היא זוכה להערצה מכל עבר על יופייה ועל השיק שהיא מביאה עימה לשטיחים האדומים, ז'אן פול גוטייה תפר עבורה את שמלת האוסקר, בית דיור לקח אותה כפרזנטורית שלו, 2 בובות בדמותה כבר יצאו לשוק ועל אף שהיא חיה עם בן זוגה, הבימאי והשחקן הצרפתי, גיום קאנה – עימו היא גם חולקת בן משותף – השמועות על רומן עם בראד פיט (בסמוך לפרידתו מאנג'לינה) על סט סרטם החדש, "בני ברית", לא פוסקות.
יש לה מידות גוף נפלאות ופרופורציוניות: גובהה 169 ס"מ והיא שוקלת 57 ק"ג. מידותיה הן כמעט 90-60-90 והיא בהחלט יודעת להפגין את השלמות הזו בכל דרך ותפקיד.
בין סרטיה המפורסמים ניתן למנות את: "טקסי 1+2+3", "סיפורי דגים", "נראה אותך אוהב", "שנים של אירוסין", "שנה מופלאה", "אדית פיאף-החיים בוורוד" שזיכה אותה כאמור בפרס הגדול, "אוייבי הציבור", "NINE", "התחלה", "חצות בפאריס", "חלודה ועצם", "קשרי דם", "יומיים ולילה" ועוד...

אז איך היא מצליחה לשמור על פיגורה מושלמת מעבר למה שהעניק לה הטבע?
על ידי אימונים עקביים חמישה ימים בשבוע, כל פעם משך שעתיים שלמות. מבחינתה, היא שמה את כובד משקל האימונים שלה על רגליה – כי אותן היא רוצה ואוהבת לטפח ולחזק בשלל סוגי אימונים.
מה שמדהימה היא התוצאה משום שרגליה לא נראות מאוד שריריות כצפוי למישהי המשקיעה בהם כל כך הרבה כי אם דקיקות ויפות.
מה עוד? קפיצות על חבל וקיקבוקסינג היא מאוד אוהבת, רכיבה מאומצת על אופניים של 20 דקות מידי יום, ג'וגינג באוויר הפתוח ומשקולות בגדלים שונים לעבודה על חלקים נפרדים בגוף.
בכל המתייחס לתזונה, היא אוהבת לשמור עליה קלילה ופשוטה. את אהבתה לבשר, עוף וטונה היא משלבת בארוחות שלה לאורך היום ומשתדלת לשמור על מינימליזם באוכל עם תזונה של בין 1,500 ל – 2,000 קלוריות/ביום. תזונה המכילה כמה שפחות פחמימות ושומנים בריאים לגוף.

היא נמנעת מעישון, מקפידה מאוד על תזונתה משך שישה ימי בשבוע וביום השביעי, מרשה לעצמה לאכול ולשתות מה שבא לה. יום אחד של פינוק אמיתי.
גבות רבות הורמו כאשר היא חזרה לעבוד חודש אחד בלבד לאחר שילדה את בנה ועוד על שני סרטים במקביל... בזמן זה הצליחה כבר לחזור לגזרתה המקורית !
בתגובה לשאלות רבות המופנות אליה בהיבט השמירה על הגזרה, היא תמיד אוהבת לענות שגנים טובים עשויים להיות נקודת פתיחה מבורכת, אך רק עבודה קשה במקביל מניבה את התוצאות הרצויות . 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il