הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - מיילס טלר נלחם על זה
07/12/2016, מאת איריס לקנר
מה עשה הכוכב העולה על מנת להגיע ולהיראות כמתאגרף אותו הוא מגלם?
מיילס טלר נלחם על זה

השחקן האמריקני בן ה – 29 אשר בדמו זורם דם יהודי-רוסי (מצד סבו) קנה לעצמו תהילת עולם עם התפקיד שעשה בסרטו של דמיאן שזל, "וויפלאש" לצד תפקידים מוערכים נוספים בסרטים כמו: "מחילת הארנב", "פוטלוס", "העכשיו המדהים", "מפוצלים", "כלבי מלחמה" ועוד, ובימים אלו ממש עלה הסרט החדש בכיכובו: "להילחם על זה" המגולל את סיפורו של אלוף האגרוף וויני פאזיינזה שלאחר תאונת דרכים קטלנית, שהותירה אותו ללא מושג האם יחזור ללכת שוב, הוא נלחם על זכותו לשוב לזירת האגרוף ומבצע את אחד הקאמבקים המדהימים של עולם הספורט.

טלר שיתף בראיונות שהעניק לקראת עליית הסרט בעולם כי הוא גאה בכך שנכנס לרשימת השחקנים המכובדת שעברו טרנספורמציה פיזית בשביל דמות ביוגרפית מעולם הספורט ועוד באגרוף...

אם כן, מה עשה הכוכב העולה על מנת להגיע ולהיראות כמתאגרף אותו הוא מגלם?
מחויבות היא שם המשחק
מיילס היה היטב מודע לעובדה כי על מנת להשיג תוצאה משביעת רצון בשביל הסרט, עליו להתחייב לשינוי רציני באורח חייו והשינוי הראשון הגדול בא לידי ביטוי בתזונה. הוא לא שתה טיפה של אלכוהול משך 8 החודשים שקדמו לצילומים והוריד מהתפריט היומי שלו לחם מכל סוג למשך תקופה של 7 חודשים.
"הנשמות הטובות" בהוליווד יודעות לספר כי הדבר אפילו גרם לו לריב עם חברתו, הדוגמנית – קלי ספרי. במהלך תקופת ההכנות, חזר הביתה מאימון מפרך של 3 שעות ומצא את חברתו אוכלת לה להנאתה ג'אנק פוד מסורתי: המבורגר וצ'יפס – וכעס עליה מאוד שהיא מקשה עליו ועושה זאת לנגד עיניו כשהוא צריך להימנע ממאכלים כאלו.

ומה הוא כן אכל?
הבקרים שלו החלו עם אבקת חלבונים מעורבבת עם קרח, מים ומעט חלב שקדים. לפעמים נהג להוסיף מעט פירות טריים אך במינון מבוקר. למשל: 10אוכמניות.
ארוחות הצהריים והערב היו מורכבות מכמויות לא מבוטלות של עוף ובשר הודו בגריל, תרד, אבוקדו ועגבניות.

מילה נוספת הקשורה לתהליך אותו עבר היא: סבלנות. זה מה שהוא הבין שכדאי שיהיה לו אם הוא רוצה להגיע לתוצאות טובות וזה מה שהוא יודע להציע כיום לכל מי ששואל או מתעניין כיצד גורמים לשינוי רציני בגו.
בכל הקשור לאימונים, השחקן מודה בכך היום כי פיתח סוג של אובססיה "קלה" עם כמות האימונים שהכינו אותו לתפקיד באופן כזה שמלבד השעות הרבות אותן הקדיש לאימונים מסודרים ברמה יומיומית, היה גם מנצל כל רגע פנוי שהיה לו וממשיך להתאמן.
רגע, כידוע לכם, הוא זמן בלתי מוגדר ובמקרה של מיילס, ה"רגעים" יכלו להימשך גם שעתיים...
לפני שהחל את האימונים לסרט, שקל 86 ק"ג עם 18% שומן כולל ולקראת הצילומים כבר שקל 76 ק"ג עם 6% שומן בגופו בלבד.
עוד סיפר הכוכב כי עם תחילת האימונים נשברו לו מספר מיתוסים בהתייחס לעולם האימון. בעוד הוא חשב שכמות מספקת של כפיפות גב ובטן ישרתו אותו נאמנה, הוא נדהם גלות כי היה דרוש שילוב מאסיבי של תרגילים וסוגי אימונים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

עוד מיתוס שנשבר לו בדרך היא העובדה כי בנאיביות הטרום הוליוודית שלו, הוא חשב לתומו כי כישרון משחק יביא אותו רחוק בעוד הסוכן שלו אמר לו שאם לא ייראה כמו שמצריכה הדמות או הסטנדרט ההוליוודי באופן כללי, הכישרון לא יביא אותו רחוק, ועל כן דחק בו להתאמן בקביעות גם לפני התפקיד המדובר.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il