הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - הכירו את אנה קנדריק
29/11/2016, מאת איריס לקנר
השם החם הבא בהוליווד
הכירו את אנה קנדריק

אנה קנדריק האמריקנית בת ה – 31 משחקת בקולנוע ובתיאטרון וגם שרה בלא מעט מהסרטים בהם היא משתתפת. חרף גילה הצעיר יש לה הספק מכובד: 43 תפקידים בסרטים (סדרת "דמדומים", סדרת "פיץ' פרפקט", "50/50", "מדע הטילים", "עוגה", "אל תוך היער", "רואה החשבון", "טרולים", "זמן משפחתי" המציג ממש בימים אלו בבתי הקולנוע) וכבר הייתה מועמדת למספר פרסים בהם פרס האוסקר על תפקידה בסרט: "תלוי באוויר" לצידו של ג'ורג' קלוני.
גם עם גובה של 1.57 מ', היא מצליחה למשוך את תשומת לב המפיקים, הבימאים והקהל למשוך אליה פרטנרים לחיים כמיאי ועכשיו צלם קולנוע ולהתברג במקום מכובד ברשימת הנשים הנחשבות והנחשקות של בירת הסרטים.

אם כן, מה עושה הכוכבת ה"פטיט" כדי להיראות סקסית ולשמר את גזרתה החטובה?
נתחיל מהעובדה שלפני זמן מה הודתה בכך שסבלה מהפרעות אכילה בתחילת שנות ה – 20 שלה – מהם לקח לה זמן רב להתאושש. כיום היא עובדת עם תזונאית צמודה הממתנת לה את גודל המנות אותן היא מכניסה לפה.
היא אומנם לא נמנית בין המטורפות לכושר, אך לא מעיזה להתעלם מהחשיבות שבהם.

היא נוהגת לפקוד את חדר הכושר בקביעות ולהתאמן במשך שעה שלמה. האימונים יכולים להשתנות ולהשתלב בין אימוני אירובי, שיעורי מתיחות, ריקוד, פילאטיס והסגנון האהוב עליה ביותר: יוגה על כל סגנונותיה – אשר מעבר ליתרונותיה הידועים בגמישות ורגיעה של המיינד והגוף, גם מסייעת בידי הכוכבת לשמור על יציבה טובה (שלפעמים מספקת לה את האשליה שבלהראות קצת יותר גבוהה ממה שהיא באמת).
כאשר היא נמצאת בתקופות בהן היא צריכה להתכונן לתפקידים בהם המראה משחק תפקיד חשוב, היא משתדלת להגיע למכון הכושר 5 פעמים בשבוע ולהתאמן על משקולות, אומנויות לחימה וטכניקות הגנה עצמית – כנדרש בחלק מתפקידיה.
כאשר היא יכולה ונמצאת בין צילומים, גם ג'וגינג על בסיס כמעט יומי יעשה עבורה עבודה טובה.

היא מודה כי גם עם כל המודעות שיש לה לנושא הכושר ותפקידו החשוב, היא לא נמנית בין אלו שייקחו מאמן פרטי ועדיין שואפת למצוא דרך לאזן בין הצורך להתאמן לחשק שלה לעשות זאת. היא עדיין "מכריחה" את עצמה לצאת ולהתאמן ומחכה ליום בו היא תדע כי הצליחה לסדר את זמנה כך שאימונים מסודרים 3-4 פעמים בשבוע יכסו את המכסה הדרושה.
אנחנו מאחלים לה מכאן הצלחה !


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il