הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - לוק ברייסי - מאוסטרליה באהבה
08/11/2016, מאת איריס לקנר
לוק ברייסי (27) הוא הרכש ההוליוודי החדש המגיע היישר מאוסטרליה והמסך הגדול חובק אותו באהבה גדולה.
לוק ברייסי - מאוסטרליה באהבה

בימים אלו ניתן לראותו בסרטו החדש של מל גיבסון (להזכירכם שגם הוא אוסטרלי במקור), "הסרבן", כאשר באמתחתו מספר סרטי קולנוע בהם השתתף. אם בסרטי אקשן כגון: "ג'י. איי ג'ו", "איש נובמבר" וכמובן: "נקודת פריצה" מ – 2015 שאכן היווה עבורו בדיוק את זה... או דרמות מרגשות כמו: "הטוב שבי" ואפילו שמועות על מועמדות לגלם את הכוכב הראשי בסדרת סרטי "50 גוונים"....

מי שהחל את דרכו בסדרת טלויזיה אהודה באוסטרליה, עבר ללוס אנג'לס לבדו כבר בגיל 20 והחל לבלוט בלהיטים מדוברים. הוא שחקן שהמראה המדהים שלו רק עוזר לו להתבלט בייחוד לאור העובדה שהוא משדר גם הבעה חיובית ורגישה מבעד לעיניו התכולות.
באחד מהראיונות שהעניק לאחרונה, סיפר כי היה מאוד אתלטי כבר כילד. כמי שגדל ליד הים, גלישת גלים הייתה חלק מהרוטינה היומית שלו אך לא רק. הוא שיחק רוגבי, פולו מים, קריקט וכדורסל. ברייסי מוסיף ומספר שהיו לו צורך תמידי להיות בתנועה.
ומילדות לבגרות - כיצד מתכוננים לתפקידים הדורשים מאמץ פיזי או לחילופין, שבירת לבבות מיידית?

דרך אחת היא "אימוני לחץ" המורכבים מארבעה שלבים זריזים:
דקה אחת של 70 כפיפות בטן
ספרינט של 300 מטר בארבעים שניות
70 כפיפות גב
וריצה של ק"מ בתשע דקות.
דרך אחרת היא משטר מדוקדק של שישה חודשים הכנה וצילומים לסרט ( עם שהות ב – 11 מדינות, ארבע יבשות) שכללו:
קימה בחמש לפנות בוקר, שתיית קפה שחור, ריצה של חצי שעה, ארוחת בוקר מזינה מבוססת חלבונים, חזרות ו/או צילומים למשך 14 שעות, אימון בחדר הכושר למשך שעה נוספת, ארוחת ערב ולאחר חצי שעה – שנת הלילה.

היו סצינות מורכבות בסרטים כמו "נקודת פריצה" שדרשו אימונים של חמישה שבועות ואז צילום סצינה במשך שלושה ימים. כל זאת כדי להגיע לתוצאות מושלמות בצילומים שתהיינה אמינות ואמיתיות ומאמץ פיזי ניכר שדרש מהמצולמים להיות חזקים ובכושר מעולה. נכון שהוא מגיע עם נתוני מפתח מעולים, אך ברייסי מצהיר שבמקרה הזה, אפילו עבורו זה היה מאתגר במיוחד.

 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il