הפורטל הישראלי לתזונה נכונה, דיאטה ופעילות גופנית
כתבה - ג'ון האם – חזק על המסך וגם בחיים
01/11/2016, מאת איריס לקנר
השחקן האמריקני בן ה – 45
התפרסם בעיקר בזכות תפקידו הנפלא בסדרה "מד מן" שהעניקה לו 2 פסלוני גלובוס הזהב ואפילו אמי אחד, שומר על עצמו בכל דרך אפשרית ומקפיד ליישם את הידיעה שלא כל מה שטעים אכן נכון לחיך ולמשקל.
ג'ון האם – חזק על המסך וגם בחיים

הוא מאותם שחקנים הנחשבים בהוליווד כ – LATE BLOOMERS משום שלא החל את דרכו בגיל העשרה או דגמן והתפרסם, אלא, כמו קולגות אחרות דוגמת האריסון פורד או ג'ורג' קלוני, הבשיל ואז הפציע בגדול.
הוא רושם לעצמו הופעה ב – 53 תפקידים לפני "מד מן" החל מראשית שנות ה – 2000 וכבר 18 תפקידים לאחר הסדרה שהסתיימה רק בשנה שעברה...
לעשן הוא הפסיק לפני שנים אך לקפה של בוקר הוא עדיין מודה שהוא מכור – בייחוד לאור קצב העבודה שלו.

ראשית למספר נתוני מפתח:
האם מתנשא לגובה של 188 ס"מ ושוקל 90 קילוגרמים.
בכל המתייחס לכושר, הוא מתגאה מאוד בזרועות שפיתח ולא מהסס לנדב לקוראיו את סוד ההצלחה כדי להגיע אליהן: מדובר על ארבעה סוגי תרגילים שונים הנעשים עם משקולות בחזרות של 12 פעמים בכל סט ועם מנוחה של דקה בין האחד לשני. בעיקרון, המדובר על הרמת המשקולות מהכתף ומעלה או מטה לטווחים קצרים כאשר בכל פעם עובדים על חלק אחר של הזרוע עד לקבלת התוצאות המושלמות.
מלבד כך, הוא לא מאלו שיעשו מעבר לכך ברמת המכון כי הוא טוען שהוא זקוק לכמה שיותר עניין ועל כן, מעדיף את מנת הכושר היומית שלו באמצעות משחקי טניס, בייסבול וענפי ספורט תחרותיים אחרים בהגדרה. האם כאה בעובדה שהוא מודע שחצי שעת טניס על המגרש שורפת כ – 350 קלוריות ומחזקת היטב את שרירי הרגליים.

כשהיה צעיר בעשור התנסה גם באגרוף אך זנח את הענף לעומת ענפי ספורט אחרים – אותם מצא מעניינים יותר.
בכל המתייחס למראה חטוב ומטופח, הוא נמנה בין אותם גברים מטרו סקסואליים המטפחים עצמם בכל דרך אפשרית ומתגאים בכך: החל מניקוי עור הפנים עם סבון מיוחד, דרך קרם לחות לעור הפנים, סרום לעיניים, קרם גוף, חומרי גילוח מובחרים ומסכות לשיער.
ובתשובה לתהייתכם... הוא סטרייט. חלק חיים משותפים עם השחקנית והבימאית, ג'ניפר ווסטפלט, ועתה מחפש את דרכו לקשר הבא.


 

שלח לחבר | הדפסה | חזרה למעלה
תגובות:
כל הזכויות שמורות ©2007-2017 Diets.co.il